Poznań
Szkoła podstawowa
Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Jacka Kuronia
Adres
os. Stefana Batorego 101, 60-687 Poznań
Telefon
618217131, 618217151
Fax
618217131
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Beata Celczyńska-Piętka
Typ placówki
Szkoła podstawowa
Zdjęcia
  • dzieje się.... jak zwykle :-)
  • Można i tak nocować.
  • Aniołkowo
  • Mistrzowie Poznania 2018/2019 - piłka nożna i ich wierne kibicki.
Opis

Szkoła Podstawowa nr 67 znajduje się na Piątkowie.

Nasza szkoła powstała w oparciu o bogata tradycję Gimnazjum nr 12 im. Jacka Kuronia. Wyróżnia nas: wysoki poziom nauczania, nietuzinkowa oferta zajęć pozalekcyjnych, nowoczesne metody pracy, wykwalifikowana, zaangażowana kadra pedagogiczna i kompetentni pracownicy szkoły.

„Działanie jest dla nas pasją …” dlatego szkoła tętni życiem dzięki wspólnie realizowanym projektom, imprezom, akcjom, np. Dreams@Teams, Klub Humanitarny, Noc Kina, wymiana międzynarodowa – Szkoła w Assen Holandia.

W naszej szkole ważniejszy jest sukces edukacyjny ucznia, niż sukces szkoły, dlatego podtrzymujemy ciekawość świata, wykorzystujemy potencjał ucznia, ugruntowujemy zdolności działania i kształtujemy w młodym człowieku odpowiedzialność za innych.

Budujemy wspólne relacje oparte na szacunku, sympatii i tolerancji, a owocem tego jest wspaniała atmosfera panująca w szkole. I właśnie z tej atmosfery słynie nasza szkoła.

Zapraszamy przyszłych uczniów klas 4 i 7 do oddziałów ogólnych oraz do oddziału dwujęzycznego (dot. uczniów klas 7), w którym zwiększona jest ilość godzin języka angielskiego, a dwa przedmioty nauczanie są z elementami języka angielskiego.

Zajęcia u nas odbywają się w salach wyposażonych w nowoczesne pomoce dydaktyczne, m.in. w tablice multimedialne i sprzęt audiowizualny. Baza szkoły to także pracownie komputerowe oraz nowoczesna pracownia fizyczna i chemiczna. Uczniowie mają do dyspozycji dużą salę gimnastyczną, salę do fitnessu z lustrami, salę do zapasów, boisko wielofunkcyjne, w tym boisko ze sztuczną nawierzchnią, boisko do koszykówki oraz boisko do piłki plażowej. W tym roku szkolnym oddaliśmy do dyspozycji Orlik Open z placem zabaw oraz przyszkolny ogród społeczny, który stał się dla uczniów strefą ciszy i odpoczynku.

 

 

Języki
angielski, niemiecki