Powiat Poznański
Szkoły ponadpodstawowe
Lista placówek: Powiat Poznański
Nazwa i adres Lokalizacja Języki obce Liczba miejsc Kandydaci
1 pref./wszyscy
Liceum Ogólnokształcące w ZS w Bolechowie ul. Obornicka 1, Owińska, Bolechowo, 62-005 Owińska 48 108/181
I WM - wojskowa (mundurowa) 12 27/87
I SR - strażacko-ratownicza (mundurowa) 12 9/57
I P - policyjna (mundurowa) 12 30/84
I Og - ogólnokształcąca 12 42/115
Liceum Ogólnokształcące w ZS w Mosinie ul.Topolowa 2, 62-051, Mosina 24 13/98
Ia LO 24 13/98
II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Staniewskiego ul.Podgórna 12, 62-020, Swarzędz 96 173/303
1Ap klasa humanistyczno-językowa 24 50/118
1Bp klasa matematyczno-geograficzna 24 30/130
1Cp klasa biologiczno-chemiczna 24 51/122
1Dp klasa policyjna 24 42/120
Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym ul.Poznańska 118, 62-080, Tarnowo Podgórne 60 246/283
IA humanistyczny 30 74/157
IB politechniczno-ekonomiczny 15 87/170
IC przyrodniczo-turystyczny 15 85/185
Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Kórniku ul.Poznańska 2, 62-035 Kórnik 48 102/135
I A humanistyczna 24 32/69
I BC ekonomiczno- przyrodnicza 24 70/113
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie ul.Kasprowicza 3, 62-041, Puszczykowo 104 262/360
IAp - sportowy 26 43/80
IBp - humanistyczny 26 74/180
ICp - ekonomiczny 26 58/162
IEp - przyrodniczy 26 87/178
Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Luboniu ul.Armii Poznań 27, 62-030 Luboń 60 110/169
1A - Klasa dwujęzyczna z rozszerzonym programem nauczania języka polskiego i historii 30 59/114
1B - Klasa dwujęzyczna z rozszerzonym programem nauczania matematyki i geografii 30 51/116
Liceum Ogólnokształcące w Rokietnicy ul.Szamotulska 24, 62-090, Rokietnica 24 18/106
LO 24 18/106
Technikum w ZS1 w Swarzędzu os.Mielżyńskiego 5a, 62-020, Swarzędz 171 355/464
TEP 15 14/98
TRP 15 8/67
TGP 24 29/116
THP 12 43/133
TIP 30 97/205
TLP 12 71/208
TMP 24 49/159
TUSP 15 20/107
TAP 12 22/131
TMCP 12 2/82
Technikum w ZS w Bolechowie ul. Obornicka 1, Bolechowo, 62-005 Owińska 24 100/164
I TI - technik informatyk 12 61/115
I TL - technik logistyk 12 39/110
Technikum w Murowanej Goślinie ul. Szkolna 1, 62-095, Murowana Goślina 24 29/85
I TH - technik hotelarstwa 12 14/58
I TŻ - technik żywienia i usług gastronomicznych z dietetyką 12 15/59
Technikum w Rokietnicy ul.Szamotulska 24, 62-090, Rokietnica 84 170/248
I-5T Infor. 28 76/136
I-5T Hotel 28 39/94
I 5T Archit. Kraj. 14 22/77
Ia-5 T reklamy 14 33/116
Technikum w ZS w Mosinie ul.Topolowa 2, 62-051, Mosina 24 71/125
Ib TL - technik logistyk 12 50/96
Ib TH - technik hotelarstwa 12 21/64
Technikum w Kórniku ul. Poznańska 2, 62-035 Kórnik 24 34/74
TL 24 34/74
Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20, 61-612, Poznań 56 52/128
Ia-5 T Infor. 28 28/84
Ia-5 T Archit.Kraj. 14 17/55
I- 5 T reklamy 14 7/52
Branżowa Szkoła I stopnia w ZS w Mosinie ul.Topolowa 2, 62-051, Mosina 48 63/93
Ic - klasa wielozawodowa 24 51/87
Id - klasa wielozawodowa 24 12/62
Branżowa Szkoła I stopnia w ZS1 w Swarzędzu os.Mielżyńskiego 5a, 62-020 Swarzędz 123 130/238
AP 12 13/88
CP 12 14/44
DP 12 12/49
EP 24 17/64
FP-VWP 6 23/112
GP-SKF 15 5/37
HP-VWP 8 29/86
IP-VWP 6 8/70
JP-VWP 4 2/36
KP 24 7/22
Branżowa Szkoła I stopnia w Murowanej Goślinie ul. Szkolna 1, 62-095, Murowana Goślina 48 50/92
I A - klasa wielozawodowa 24 34/67
I B - klasa patronacka firmy "Solaris Bus&Coach S.A." 24 16/50
Branżowa Szkoła I stopnia w Rokietnicy ul.Szamotulska 24, 62-090 Rokietnica 28 19/49
BS ROK-P 28 19/49