Giżycko
Technikum
Technikum Nr 3
Zespół szkół
Adres
ul.Tadeusza Kościuszki 16, 11-500 Giżycko
Telefon
874 283 241
Fax
874 283 241
E-mail
Strona www
Dyrektor
Małgorzata Rakowska - Ożga
Typ placówki
Technikum
Zdjęcia
  • Zdjęcie
Opis

Technikum Nr 3 kształci obecnie w zawodach: technik hotelarstwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.


Od 01 września 2019r. powstaje nowy kierunek TECHNIK LOGISTYK na który serdecznie zapraszamy.


Nauka trwa 4 lata i kończy się egzaminem maturalnym oraz egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie.

Absolwent po zdaniu egzaminu maturalnego może kontynuować naukę na dowolnej wyższej uczelni. Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym i przeprowadza egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.


Nasze atuty:

* wykwalifikowana, doświadczona i życzliwa kadra oraz przyjazna atmosfera,

* rzetelne przygotowanie do egzaminów zawodowych i matury,

* monitorowany budynek szkoły,

* pracownie wyposażone w nowoczesny sprzęt: gastronomiczna, obsługi konsumenta, hotelarska, językowa,

* specjalistyczne pracownie komputerowe: planowania żywienia, obsługi informatycznej w hotelarstwie,

* dostęp do internetu w każdej sali lekcyjnej,

* dziennik elektroniczny,

* biblioteka – centrum multimedialne,

* sala gimnastyczna wraz z zapleczem i siłownia,

* pozyskujemy fundusze unijne w celu podniesienia jakości kształcenia,

* nasi absolwenci są cenionymi i poszukiwanymi pracownikami, doskonałymi fachowcami w swoim zawodzie.

Szkoła organizuje praktyki zawodowe w renomowanych hotelach i restauracjach nie tylko w powiecie giżyckim, także na terenie kraju i za granicą.


UWAGA!

Kandydaci są zobowiązani dołączyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kształcenia w wybranym zawodzie.

Skierowania na badania lekarskie kandydaci otrzymują w sekretariacie szkoły. Badania są bezpłatne.


CHARAKTERYSTYKA ZAWODÓW:


NOWY KIERUNEK - TECHNIK LOGISTYK:

W trakcie nauki uczniowie zdobywają dwie kwalifikacje:

1. Obsługa magazynów.

2. Organizacja transportu.

Po zdaniu egzaminu z dwóch kwalifikacji uczeń otrzyma dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik logistyk.


Technik logistyk przygotowany jest do wykonywania następujących zadań zawodowych:

• przyjmowania i wydawanie towarów z magazynu,

• przechowywania towarów,

• prowadzenia dokumentacji magazynowej,

• planowania, organizowania i dokumentowania procesów transportowych,

• planowania, organizowania i dokumentowania procesów spedycyjnych.


TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH:

W trakcie nauki uczniowie zdobywają dwie kwalifikacje:

1) Sporządzanie potraw i napojów.

2) Organizacja żywienia i usług gastronomicznych.

Po zdaniu egzaminu z obu kwalifikacji uczeń otrzyma dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz EUROPASS – aneks do dyplomu w języku angielskim i języku polskim uprawniający do wykonywania zawodu na europejskim rynku pracy.


Absolwent przygotowany jest do wykonywania następujących zadań zawodowych:

• oceniania jakości żywności oraz jej przechowywania,

• sporządzania i ekspedycji potraw i napojów,

• planowania i oceny żywienia,

• organizowania produkcji gastronomicznej,

• planowania i realizacji usług gastronomicznych.


TECHNIK HOTELARSTWA:

W trakcie nauki uczniowie zdobywają dwie kwalifikacje:

1) Planowanie i realizacja usług w recepcji.

2) Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie.

Po zdaniu egzaminu z obu kwalifikacji uczeń otrzyma dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik hotelarstwa oraz EUROPASS – aneks do dyplomu w języku angielskim i języku polskim uprawniający do wykonywania zawodu na europejskim rynku pracy.


Technik hotelarstwa przygotowany jest do wykonywania następujących zadań zawodowych:

• prowadzenia działalności promocyjnej oraz sprzedaży usług hotelarskich,

• rezerwowania usług hotelarskich,

• wykonywania prac związanych z obsługą gości w recepcji,

• przygotowywania jednostek mieszkalnych do przyjęcia gości,

• przygotowywania i podawania śniadań w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie,

• przyjmowania i realizacji zamówień na hotelarskie usługi dodatkowe. Strona internetowa szkoły

Oferta
Dojazd
Szkoła znajduje się przy ul. Tadeusza Kościuszki 16; pieszo ok. 15 min. od dworca PKP i PKS.
Historia

Decyzją Kuratora Oświaty i Wychowania z dniem 1 września 1991r. otwarto Technikum Gastronomiczne w Zespole Szkół Zawodowych w Giżycku, w którym utworzono klasę o specjalności żywienie zbiorowe.


Od 2002r.  w Technikum Gastronomicznym kształcono w zawodach:

- technik żywienia i gospodarstwa domowego,

- technik organizacji usług gastronomicznych.


Od 2003r. - również w zawodzie technik hotelarstwa.


Od 1 września 2005r. nazwa szkoły została zmieniona na Technikum Nr 3 i kształcono w następujących zawodach:

- technik organizacji usług gastronomicznych,

- technik hotelarstwa,

- technik żywienia i gospodarstwa domowego,

- kucharz.


Od 1 września 2012r. (reforma) trzy zawody gastronomiczne: technik organizacji usług gastronomicznych, kucharz oraz technik żywienia i gospodarstwa domowego zostały zastąpione jednym: technik żywienia i usług gastronomicznych.

Koła zainteresowań

Młodzież może rozwijać swoje pasje i zainteresowania na różnych zajęciach dodatkowych organizowanych przez szkołę, m.in. w zajęciach pozalekcyjnych gastronomicznych, hotelarskich, turystycznych, językowych, decoupage, z piłki siatkowej, koszykowej, nożnej, wolontariackich.


W szkole odbywają się również dodatkowe zajęcia dla maturzystów z przedmiotów maturalnych, zajęcia wyrównawcze z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych.


W każdym roku szkolnym możliwe jest uruchomienie działalności kół zainteresowań stosownie do zgłoszonych przez uczniów potrzeb.

Kontakty zagraniczne

Technikum Nr 3 realizuje projekty unijne, w ramach których uczniowie odbywają praktyki w zagranicznych hotelach i restauracjach - w Niemczech (Drezno), Wielkiej Brytanii (Plymouth), Hiszpanii (Walencja, Malaga).

Szkoła bierze czynny udział w projektach realizowanych wspólnie z Litwą (konkursy, wyjazdy, festyny, praktyki, obozy).

Osiągnięcia

GASTRONOMIA I HOTELARSTWO:

2017:

Wyróżnienie Starosty Powiatu Mrągowskiego na Międzyszkolnym Konkursie Gastronomiczno - Językowym w Mrągowie,

VII Międzyszkolny Konkurs "Wiedzy o turystyce i hotelarstwie" w Elblągu - VII miejsce,

I miejsce i II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w II Edycji Konkursu.: Zagrajmy bez prądu".

2016:

Wojewódzki Konkurs Kulinarny o Tytuł „Mistrza Szkolnej Patelni” :

Temat: "Sandacz – król zalewu Wiślanego w towarzystwie darów lasu warmińsko-mazurskiego i polskiej kaszy”

- II miejsce zdobyły uczennice naszej szkoły - Zespołu Szkół Zawodowych w Giżycku uczące się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych Jury „Koneserów Smaku” przyznało naszym uczestniczkom konkursu nagrodę publiczności.

VII Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczno - Językowy w Mrągowie:

Tematyka konkursu: zrazy mięsne.

Język niemiecki:

- I miejsce: „Zrazy z piersi kurczaka na szparagowym dywanie”.

Język angielski:

- I miejsce: „Zrazy schabowe z kaszą gryczaną i grillowanymi warzywami”,

- III miejsce "Zrazy z piersi kurczaka".

2015:

VI Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczno - Językowy w Mrągowie:

Kategoria język angielski:

- I miejsce – „Polędwiczki wieprzowe z sosem truskawkowym”.

Kategoria język niemiecki:

- II miejsce - „Wątróbka wieprzowa z sosem z szalotki”.

2014:

V Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczno-Językowy w Mrągowie:

Kategoria język angielski:

- I miejsce oraz wyróżnienie starosty - „Schab wieprzowy z sosem grzybowym i knedlikami”.

- wyróżnienie starosty - „Medalion wieprzowy z puree marchewkowym”.

Kategoria język niemiecki:

- II miejsce - „Sznycel grillowany bakłażanem i pomidorem koktajlowym”.

Konkurs Gastronomiczny „Ugotuj sobie sukces” w Lidzbarku Warmińskim:

II miejsce - „Dzyndzałki z hreczką i skrzeczkami”.

2013:

VIII Międzyszkolny Konkurs Kulinarny w Mrągowie (temat: „Fantazje naleśnikowe”):

I miejsce – „Naleśniki z mięsem z brokułami duszonymi na maśle i sosem pieczarkowym”.

Międzyszkolny Konkurs Kulinarny o Chochlę Burmistrza Miasta Giżycka:

I miejsce:Filet z mazurskiego sandacza,

III miejsce: Pstrąg pieczony w szynce.

IV Międzyszkolny Konkurs Językowo - Gastronomiczny w Mrągowie:

Kategoria język angielski:

- I miejsce.

Kategoria język niemiecki:

- I miejsce.

- III miejsce Regionalny Konkurs Wiedzy o Hotelarstwie i Gastronomii w Ełku:

- II miejsce.

2012:

III Międzyszkolny Konkurs Językowo - Gastronomiczny w Mrągowie:

Kategoria język angielski:

- I miejsce - "Włoskie pierożki z mazurskim nadzieniem z sosem ze skarmelizowanego pora",

- III miejsce - "Podwędzane cannelloni z warzywami na purée ziemniaczanym".

2011:

II Międzyszkolny Konkurs Językowo-Gastronomiczny w Mrągowie:

Kategoria język niemiecki:

- I miejsce -„Pierś z kaczki z sosem porzeczkowym i zielonym pieprzem”,

- II miejsce - „Roladki z kurczaka z warzywami z sosem śmietanowym”.

Kategoria język angielski:

- III miejsce - „Kaczka z warzywami” XIII Konkurs "Rewia stołów" w Mrągowie:

- II miejsce - organizacja stołu "Calineczka",

- I miejsce - konkurencja " Bieg kelnerów".

2010:

I Międzyszkolny Konkurs Językowo-Gastronomiczny w Mrągowie:

- II miejsce - prezentacja potrawy w języku niemieckim,

- Wyróżnienie za sporządzenie i jakość potrawy przez jury części gastronomicznej.

2009:

XIV Wojewódzki Konkurs Kulinarny „”Mistrz Szkolnej Patelni”:

- I miejsce - nagroda publiczności,

- II miejsce - drużynowo,

- III miejsce - indywidualnie.

2008:

XIII Wojewódzki Konkurs Kulinarny „”Mistrz Szkolnej Patelni” - Elbląg:

- I miejsce.


INNE:

2018:

I miejsce w Szkolnym Festiwalu Filmów Reklamowych,

Nagroda publiczności w Szkolnym Festiwalu Filmów Reklamowych,

I miejsce w międzyszkolnym konkursie gastronomiczno - językowym (język niemiecki),

III miejsce w kategorii Design - V Ogólnopolski Konkurs Kulinarny "Literacka Kuchnia" w Gdańsku.

2011:

I miejsce - konkurs powiatowy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych " Decydujące starcie" Uczennice zostały finalistkami Gry Miejskiej „Kariera w Giżycku”.


SUKCESY SPORTOWE:

2018:

I miejsce dziewcząt w mistrzostwach powiatu w piłce koszykowej szkół ponadgimnazjalnych,

III miejsce chłopców w mistrzostwach powiatu w piłce koszykowej szkół ponadgimnazjalnych,

II miejsce dz. III miejsce ch. w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców,

III miejsce w mistrzostwach powiatu w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych.

2017:

Mistrzostwa Powiatu w drużynowych zawodach tenisa stołowego szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce dziewczęta,

III miejsce chłopcy,

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe:

III miejsce.

Powiatowe indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych:

Kategoria dziewcząt młodszych:

I miejsce,

II miejsce,

IV miejsce,

Kategoria chłopców młodszych

III miejsce.

Kategoria chłopców starszych

II miejsce.

2016:

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

Dziewczęta starsze - 2000 m,

III miejsce Dziewczęta młodsze - 1500 m,

IV miejsce Chłopcy młodsi - 2000 m,

I miejsce III miejsce w Powiatowych Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych,

I,II i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

2015:

III miejsce w Sztafetowych Powiatowych Biegach Przełajowych.

2014:

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt.

2013 :

I miejsce w Koszykówce Dziewcząt na Międzyszkolnym Festynie Sportowym I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewczyn.

I miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii: chłopcy starsi - 3000 m,

III miejsce w Wojewódzkim Turnieju „Moje boisko Orlik” w Koszykówce Szkół Ponadgimnazjalnych,

II miejsce dziewcząt i III chłopców w Halowej Piłce Nożnej,

III miejsce w Mistrzostwach Regionu,

III w Koszykówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

2012 :

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt,

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu.

VI w Koszykówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych Międzyszkolny Festyn Sportowy:

I miejsce -regaty kajakowe mix,

III miejsce -piłka koszykowa dziewcząt,

III miejsce -piłka nożna dziewcząt.

Sztafetowe Biegi Przełajowe:

I miejsce - juniorki młodsze,

III miejsce - 10x800m,

I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej,

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych podczas Festynu Ekologiczno – Ratowniczego z okazji X-lecia mazurskiego WOPR,

I miejsce w zawodach przeciągania liny z okazji X-lecia mazurskiego WOPR.

2010 :

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej na Młodzieżowym Letnim Festynie „Dni Wiatru”

Biegi Przełajowe - Mistrzostwo Powiatu - I miejsce.

Współpraca z pracodawcami
Szkoła zawiera porozumienia z pracodawcami u których młodzież odbywa praktyki zawodowe w wymiarze określonym w podstawie programowej dla danego zawodu.